SYSTEMK4  sprawdzany i testowany od jesieni 2009 roku w licznych krajach europejskich i Stanach Zjednoczonych od dziś jest już w Polsce, w Warszawie. Wyniki testowe obok zalet ekologicznych uwidoczniły wyjątkową siłę czyszczącą systemu, a także gospodarcze oszczędności.

Komponenty bazowe SYSTEMK4 stanowią środki rozpuszczalne pozbawione halogenu. Rozpuszczalnik SOLVONK4 posiada w pewnej mierze wyższą wydajność, aniżeli szkodliwy dla zdrowia i środowiska czterochloroetylen. Rozpuszczalnik ten potrafi rozpuszczać i neutralizować nie tylko zanieczyszczenia liofilowe, ale także hydrofilowe, tzn. zanieczyszczenia wiązane przez wodę.

Wykonując usługi pielęgnacji odzieży przy zastosowaniu rozpuszczalnika SOLVONK4 w Pralni Pral Serwis zlokalizowanej w pomieszczeniach Hotelu Marriott oferujemy Naszym klientom obok wspaniałej siły czyszczącej, tekstylia przyjemne i gładkie w dotyku, bez dokuczliwego , nieprzyjemnego zapachu. Oferujemy usługę w wyniku której tekstylia narażone będą na minimalne ścieranie włókien podczas procesu czyszczenia oraz niewielkie tworzenie zmarszczek łatwych do usunięcia podczas formowania i prasowania. SOLVONK4 jest związkiem biologicznie degradowanym i dermatologicznie przetestowanym, który uzyskał podczas testów stopień „bardzo dobry”.

Wspomniane własności w kombinacji z bardzo korzystnym zaszeregowaniem w ramach Rozporządzenia o materiałach i substancjach niebezpiecznych stanowią osiągnięcie, którego do tej pory nikt nie uzyskał.  SOLVONK4 posiada potencjał stania się bestsellerem w branży czyszczenia tekstyliów i to Państwu oferuje jako pierwsza w Polsce pralnia Pral Serwis w Warszawie.

Pragniemy Państwu zaprezentować również  nowoczesny dział prania wodnego w którym standardy higieny i jakości usług wytyczają współczesne procedury pralni higienicznej i osiągnięcia najwyższej techniki pralniczej i technologicznej niemieckich Firm Kannegiesser, Kreussler, włoskich Firbimatic i Metalprogetti, hiszpańskiej Firmy FAGOR i amerykańskiej Colmac.