Jakość usług to nasz cel

Od kilkudziesięciu już lat z dużym sukcesem świadczymy usługi na rynku pralniczym. Na przestrzeni tego czasu wprowadziliśmy wiele nowych rozwiązań technologicznych, maszynowych oraz jakościowych, które wciąż rozwijamy i ulepszamy mając na uwadze zwiększenie mocy przerobowych naszej pralni oraz utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Istotne jest to, iż tekstylia naszych Klientów prane są w oddzielnych cyklach bez styczności z bielizną innych Klientów.

Nasze zakład wyposażony jest w nowoczesne urządzenia pralnicze posiadające automatyczne systemy umożliwiające dozowanie środków piorących i dezynfekujących. Posiadają także urządzenia analizujące parametry prania i dezynfekcji.

Jesteśmy w czołówce zakładów pralniczych w Polsce stosujących technologię RFID. To nowoczesny system, który dzięki zastosowaniu elektronicznych chipów (etykiet) pozwala na zastosowanie bezdotykowej identyfikacji pranych tekstyliów. System ten zastępuje czynności przeliczania odzieży i pościeli.W wyniku zastosowania specjalnej infrastruktury IT system odczytuje wiele parametrów i zbiera istotne informacje dot.m.in. identyfikacji Klienta, historii pojedynczej sztuki bielizny, ilości tekstyliów odebranych i zwróconych. Dodatkowo zastosowanie opisanej technologii uniemożliwia bezpośredni kontakt pracowników z brudnym asortymentem.